Zvuková izolace

3D pěna Puramida slouží, kromě tepelné izolace, také jako dokonalá zvuková izolace stěn, panelového stropu, oken i podlah. Zajišťuje kvalitní odhlučnění domů, průmyslových objektů, kanceláří nebo společenských prostor. Mimo to zvuková izolace stěn a stropu zabezpečí také požadované zateplení budov.

Hlavní výhodou 3D pěny Puramida je hustota jádra a uzavřenost struktur, které zvuk pohltí, ale neodráží. Díky tomu dochází k 99% zvukové izolaci zdi. Stříkaná PUR pěna se nanáší ve slabé vrstvě, ale poskytuje mnohonásobně lepší izolaci než jakýkoliv jiný izolační materiál.

Zvukovou izolaci provádíme v lokalitách Praha a Středočeský kraj.

Využití Puramidy – efektivní zvuková izolace stěn i stropů

Zvuková izolace zdi, stěn i oken pomocí 3D pěny Puramida patří k těm nejefektivnějším způsobům, jak odhlučnit váš dům či byt. Puramida je jedním z nejúčinnějších materiálů zvukové izolace. Lze jí zajistit i kompletní zvuková izolace panelového stropu nebo zvuková izolace stěny v paneláku. Je univerzálním a zároveň vysoce kvalitním pomocníkem, sloužícím k odhlučnění budov.

 • Zvuková izolace domu, bytu, místnosti
 • Zvuková izolace stropu, stěn, oken a podlah
 • Zvuková izolace panelového stropu
 • Zvuková izolace stěny v paneláku
 • Zvuková izolace nahrávacích zařízení
 • Odhlučnění průmyslových objektů
 • Odhlučnění kanceláří, komerčních prostor
 • Odhlučnění koncertních sálů, diskoték a společenských prostor

Výhody PUR pěny Puramida

Oproti jiným druhům izolace je nástřik 3D PUR pěnou Puramida jednoznačně kvalitnější, efektivnější a odolnější. PUR pěna má stálé technické parametry, které zajistí zvukovou izolaci zdi a stropu s vysokou životností a neměnnou kvalitou.

 • Rychlá a vysoce efektivní aplikace
 • Kročejové i akustické odhlučnění
 • Pochozí jednolitá izolační vrstva bez spojů
 • Nanesení minimální vrstvy při maximálním odhlučnění
 • Šetří čas, náklady a usnadní samotný proces nástřiku

Zvuková izolace stropu

3D pěna Puramida poskytuje perfektní zvukovou izolaci panelového stropu. Hustota a uzavřenost struktur zvuk neodráží, ale pohlcuje, díky čemuž je zajištěna dokonalá zvuková i tepelná izolace. To zabrání pronikání rušivých zvukových elementů do místností (dupání, běhání, skákání, chůze).

Zvukové vibrace však prochází i zdmi, proto pro komplexní odhlučnění doporučujeme také zvukovou izolaci stěn.

Zvuková izolace stěn

PUR pěna Puramida slouží také jako ideální zvuková izolace stěn. Díky své kvalitě splňuje ty nejnáročnější požadavky nejen na odhlučnění stěn místností a rodinných domů, ale svojí strukturou také zajištuje kvalitní a efektivní zvukovou izolaci stěny paneláku. Využívá se k odhlučnění bytů, dřevostaveb, odpadního potrubí, lodí, karavanů, mobilheimů i nahrávacích studií.

Zvuková izolace stěn PUR pěnou Puramida plní, kromě odhlučnění, také funkci tepelné izolace.

Rádi byste věděli, jaká je u zvukové izolace stěn cena? Kontaktujte nás prostřednictvím poptávkového formuláře, rádi vám vytvoříme cenovou nabídku!

Zvuková izolace stěn

Zvuková izolace podlah

Pro zachování klidu a soukromí ve vašem domě či bytě slouží zvuková izolace podlah 3D pěnou Puramida. Ta efektivně zajistí nejen odhlučnění vašich místností, ale zabrání tomu, abyste vy sami rušili své sousedy. Nástřik PUR pěnou se aplikuje pod parkety, plovoucí podlahy i koberce. Je prováděn rychle a nezatěžuje konstrukci domu.

3D pěna Puramida je nejlepší zvuková izolace stěn, stropů i oken, zvládne dokonale eliminovat zvuky jako je dupání, bouchání i chůze, a vy si tak můžete vychutnávat naprostý klid ve vaší domácnosti.

Svým zákazníkům nabízíme také komplexní služby zateplování fasád a sádrokartonářské práce, či ostatní typy izolací. Sdělte nám svůj požadavek a rádi vám vyhovíme.

Pro kvalitní a efektivní zvukovou izolaci budov 3D pěnou Puramida či jakékoliv dotazy nás kontaktujte prostřednictvím poptávkového formuláře níže.