O systému 3D pěna Puramida

PURAMIDA 3D pěna má oproti běžně používaným materiálům mnoho výhod. Jedna z nejdůležitějších je úspora až 70% nákladů na topení čí chlazení stavby, a to díky součiniteli tepelné vodivosti ( W/mK ). Při nízké vrstvě použitého izolantu, tak šetříte místo v konstrukci stavby a zároveň i náklady na její pořízení (není ani potřeba parozábrana).

PUR pěna je také vysoce přilnavá ke všem druhům materiálů a není tedy nutné použití žádných kotvících prvků. Aplikuje se přímo na zateplovaný povrch a nástřik je proveden v jedné souvislé vrstvě beze spár. Vyplní každý prostor i těžko přístupnou skulinu. Podle místních podmínek lze aplikovat až 350 m2 za den. Díky velké rozpínavosti a dalším vlastnostem nevytváří žádné tepelné mosty a kondenzační místa.

Díky své schopnosti nepřijímat vlhkost, má stálé tepelné i hydroizolační vlastnosti, proto její životnost se rovná životnosti stavby. V zimě udržuje teplotu uvnitř stavby a v létě nepouští teplo dovnitř. Hodnota je již od 0,21 W/mK = velmi vysoká návratnost nákladů na pořízení zateplení pěnou  vůči vytápění i chlazení stavby. Rozdíl nákladů na zateplení pomocí klasických izolačních materiálů není nijak významný při uvážení kvality, dosažených úspor a zachování stále stejných vlastností pěny.

PURAMIDA odolává dokonce i oproti jiným materiálům například hlodavcům, plísním, tepelným změnám, zatečení v případě netěsné střešní krytiny( pěna se nezničí), je zdravotně nezávadná a ekologická.

Naši  technici, Vám vysvětlí, jaký je rozdíl mezi Puramidou a izolační vatou, a věřte je markantní, také Vám vysvětlíme, rozdíl, mezi izolačním purem od jiných dodavatelů a od Puramidy. Pokud chcete znát rozdíly a kvalitu kontaktujte nás a zcela nezávazně se vše potřebné dozvíte zde.